Погода: 21°C

Вівторок, 15 червня 2021 09:36 Прочитано 497 разів

У приміщенні Ірпінської поліклініки затримали наркомана

Автор

В Ірпені затримали чоловіка, який коловся та вживав наркотики у приміщенні Ірпінської поліклініки.

MediaПресслужба Муніципальної варти розповіла що муніципали отримали тривожний виклик від персоналу Ірпінської міської поліклініки про те, що у вбиральні закрилась невідома особа, і більш ніж півтори години не покидає дане приміщення. У вбиральні муніципали знайшли лежачого на підлозі чоловіка, який не лише вживав наркотичні засоби (метадон, димедрол), а й коловся, адже біля нього знайшли використаний шприц з голкою.

Іrpіnskoї polіklіnіki zatrimali narkomana

Чоловіка було затримано до приїзду поліції й слідчо-оперативної групи, та передано їм для подальших дій. Згодом чоловік зізнався поліції, що робить собі ін'єкції всюди, де йому це зручно.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 497 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту