Погода: 22°C

П'ятниця, 11 червня 2021 09:02 Прочитано 684 разів

Депутати хочуть перейменувати вулиці Ірпеня - жителі проти

Автор

Ірпінська міськрада має намір перейменувати більше десятка вулиць в Ірпені. Приводом до нововведень стала прийдешня 30-та річниця незалежності України.З нагоди річниці в Ірпені 13 вулиць можуть змінити свою назву до Дня Незалежності, якщо жителі Ірпеня підтримають ту чи іншу пропозицію, пояснили у міськраді. До списку перейменувань входять й вулиці з патріотичною назвою.

Місцеві жителі на заяву Ірпінської міської ради змінити історичні назви вулиць у коментарях в соціальних мережах дуже обурилися, оскільки вулиці набували своїх назв понад 100 років. Для більшості жителів Ірпеня змінювати назви, означає нищити історико-культурну спадщину міста.

nazva vulic

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 684 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту