Погода: -1°C

Середа, 26 травня 2021 07:32 Прочитано 310 разів

“Індійський” COVID-19 виявили на 53 територіях 

Автор

“Індійський” COVID-19 офіційно зареєстрований на 53 територіях.Виявлений вперше в Індії COVID-19 був офіційно зареєстрований на 53 територіях. У звіті Всесвітньої організації охорони здоров'я міститься інформація про чотири мутації, що класифікуються як такі, що викликають заклопотаність: вперше зареєстровані в Великобританії (B.1.1.7), Південній Африці (B.1.351), Бразилії (P.1) і Індії (B.1.617). У звіті говориться, що B.1.617 продемонстрував підвищену трансгресивність, в той час, як серйозність захворювання і ризик зараження вивчаються.

У глобальному масштабі за останній тиждень кількість нових випадків захворювання і смертей продовжувало знижуватися: було зареєстровано близько 4,1 мільйона нових випадків і 84 000 нових випадків смерті - на 14 відсотків і 2 відсотки відповідно менше в порівнянні з попереднім тижнем.

Європейський регіон ВООЗ повідомив про найбільше скорочення нових випадків захворювання і смерті за останні сім днів, за ним слід регіон Південно-Східної Азії.

Число випадків, зареєстрованих в Північній і Південній Америці, Східному Середземномор'ї, Африці та регіоні Західної частини Тихого океану, було таким же, як і на попередньому тижні.

«Не дивлячись на глобальну тенденцію до зниження за останні чотири тижні, захворюваність і смертність від Covid-19 залишаються високими, і в багатьох країнах світу спостерігається істотне зростання», - йдеться в документі.

Найбільша кількість нових випадків за останні сім днів було зареєстровано в Індії (1 846 055 - зниження на 23 відсотки); Бразилія (451 424 - зростання на три відсотки); Аргентина (213 046 - зростання на 41 відсоток), США (188 410 - зниження на 20 відсотків) і Колумбія (107 590 - зниження на сім відсотків).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 310 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту