Погода: 22°C

Вівторок, 25 травня 2021 07:32 Прочитано 369 разів

У Києві людина з битою напала на водія авто прямо посеред дороги

Автор

У Києві спортсмен з битою вибіг на дорогу і напав на водія. Водій машини отримав удари по голові.

MediaУ Києві агресивна людина з битою напав на водія авто. Про це розповіла на своїй сторінці дружина потерпілого Катерина Деряга, яка перебувала в салоні авто і стала свідком інциденту, розповів про те, що трапилося.

polzovatelnica Ekaterina Deryaga

Інцидент розпочався з того, що водій Ford посигналив водію авто з номерами "LEGIONER" за те, що той перед ним вирішив зробити маневр розвороту. Після зауваження водій "LEGIONER" одягнув маску і дістав з багажника биту, після чого почав завдавати удари не тільки по авто, але і по голові водія Forda. Як стверджує дружина постраждалого, яка стала свідком інциденту нападник був спортсменом. З місця події чоловік швидко поїхав, не звертаючи уваги на спроби його зупинити.

На місце подій була викликана патрульна поліція і швидка допомога.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 369 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту