Погода: 4°C

Вівторок, 18 травня 2021 07:33 Прочитано 277 разів

У гостомельському озері масово вимирає риба

Автор

Під Києвом у селищі Гостомель в озері масово почала вимирати риба.У селищі Гостомель на озері масово вимирає риба та з'являється неприємний запах. Мертву рибу можна побачити навіть біля берега, наразі місцеві жителі скаржаться на неприємний запах, який йде ві озера.

Як припускають жителі Гостомеля причиною неприємного запаху та вимирання риби може стати сірководень, який виділяється під час гниття деяких видів водоростей, або через забруднення водойми. Але справжня причина замору риби наразі невідома.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 277 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту