Погода: -6°C

П'ятниця, 14 травня 2021 07:35 Прочитано 454 разів

Інвестгрупа «Молодість» розпочала прокладання каналізації для ЖК «Нью-Йорк»

Автор

Інвестиційна група «Молодість» розпочала прокладання комунікаційних мереж до ЖК «Нью Йорк Тауерс» в Ірпені.Інвестгрупа «Молодість» в Ірпені розпочала прокладати каналізацію для ЖК «Нью-Йорк». Співзасновник інвестгрупи «Молодість» Володимир Карплюк зауважує: «Інвестиційна група “Молодість” здійснила повністю проплати по каналізуванню цього мікрорайону “Нью-Йорк” – в тому числі з іншими будинками, не тільки з мікрорайону “Нью-Йорк”. На сьогоднішній день закуплена труба, проавансовані роботи, на 100 відсотків проплачена КНС, і я думаю, що в найближчий короткий період ми отримаємо ситуацію, коли тут буде нормальна централізована каналізація, яка забезпечить весь цей мікрорайон».

Наразі вже завершили зварювання поліетиленових труб і розпочалися земляні роботи. Після завершення укладання труб, планують почати монтаж каналізаційної насосної станції. Вона буде обладнана найсучаснішим устаткуванням.

Загальна протяжність каналізаційної траси планується близько 500 метрів. Вона з’єднуватиме мережі житлового кварталу з міською каналізацією.

Завершення робот планують завершити в найкоротші строки за 4-6 тижнів.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 454 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту