Погода: -5°C

Четвер, 06 травня 2021 09:18 Прочитано 264 разів

В Кабміні планують скасувати штамп в паспорті й почати реєструвати місце проживання онлайн

Автор

В Україні змінити місце реєстрації можна буде за допомогою порталу "Дія". Також в Кабміні планують скасувати штамп з пропискою в паспорті.Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці зазначив, що змінити місце реєстрації можна буде за допомогою порталу "Дія", оскільки в Україні реєстрація місця проживання - це складна процедура, яка є вкрай бюрократизованої, а тому Кабмін вирішив змінити це, зареєструвавши у Верховній Раді проект закону.

Як розповів Михайло Федоров: "Після прийняття законопроекту послуга буде доступна всім українцям - незалежно від того, який паспорт вони мають, - паперовий або ID-карту. Крім того, ми хочемо скасувати штамп в паспорті про реєстрацію місця проживання, а також відв'язати прописку від багатьох життєвих ситуацій, де вона дійсно не є необхідною".

Mihajlo Fedorov

Змінити місце прописки онлайн українці зможуть вже з травня 2021 року.

"Українці більше не будуть витрачати тижні свого часу, щоб просто повідомити державі, де вони живуть. Ми запускаємо експериментальний проект з електронною реєстрацією місця проживання в "Дії" за одну добу. Послуга буде доступна після Diia Summit в травні", - повідомив міністр.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 264 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту