Погода: -1°C

Четвер, 06 травня 2021 08:59 Прочитано 239 разів

Третя доза COVID-вакцини від Moderna підсилює захист від нових штамів коронавірусу

Автор

Нова бустерска доза COVID-вакцини через шість-вісім місяців після другого щеплення.Третя доза вакцини від COVID-19, розробленої американською біотехнологічною компанією Moderna, виявилася ефективною від "бразильського" і "південноафриканського" штамів коронавірусу. Про це свідчать попередні результати клінічних випробувань.

Учасники дослідження отримали бустерну дозу препарату через шість-вісім місяців після другої ін'єкції COVID-вакциною, а через 15 днів аналізи показали посилену реакцію антитіл.

Як заявив гендиректор Moderna Стефан Бансель: "Ми продовжимо вносити стільки оновлень в нашу вакцину від COVID-19, скільки буде потрібно для боротьби з пандемією, оскільки нові дані посилюють впевненість в тому, що стратегія бустерів повинна захищати від нових штамів коронавірусу".

Директор британського консорціуму COVID-19 Genomics (Cog-UK) Шерон Пікок вважає, що в найближчому майбутньому регулярні бустерні вакцини стануть необхідними через мутації, які роблять вірус сильніше.

Бустерна доза - це спосіб повторно піддати організм впливу антигенів (молекул патогенів, які запускають імунну систему), щоб ініціювати другу частину імунної відповіді.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 239 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту