Погода: -7°C

Середа, 05 травня 2021 07:27 Прочитано 617 разів

Маркушин повідомив коли зникнуть недобудови в Ірпені

Автор

Мер міста Ірпеня Олександр Маркушин розповів, що за пару років в Ірпені добудують усі проблемні об’єкти.Мер Ірпеня Олександр Маркушин запевнив, що за декілька років в Ірпені все добудують і не залишиться жодних недобудов. Як розповів Маркушин відтепер вирішувати питання недобудови ЖК «New York Towers, «Чехов парк» та ЖК «Олімп» буде інвестиційна група «Молодість». Продовження будівництва житлових комплексів та виконання зобов’язань перед їхніми інвесторами ініціював Володимир Карплюк, який виступив, як підприємець, одним з інвесторів.

В Ірпені також є 7 недобудованих висоток Ігоря Вишнякова. Ошукані інвестори ЖК «Благодатний» в Ірпені неодноразово звертались до місцевої, обласної та центральної влади, щодо вирішення питання будівництва.

За словами мера Ірпеня Олександра Маркушина: «Зараз ми ведемо потужні переговори з одним забудовником, який хоче і має намір добудувати ці будинки. Я думаю, що за декілька років в Ірпені все добудують і не залишиться жодних недобудов».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 617 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту