Погода: 6°C

П'ятниця, 30 квітня 2021 10:12 Прочитано 274 разів

Гостомельська селища рада розпочала благодійну акцію

Автор

Гостомельська селища рада розпочала благодійну акцію "Подаруй Великодню радість ближньому" для людей літнього віку та багатодітним родинам.Гостомельська селища рада розпочала благодійну акцію "Подаруй Великодню радість ближньому". Головний символ свята, паску, отримали мешканці Гостомельської територіальної громади з категорії багатодітних родин, літнього віку.

Головна мета акції "Подаруй Великодню радість ближньому" — чутті великої родини, котра об’єднуватиме всіх у поступі перетворень і розбудові громади.

Багатодітним родинам та людям літнього віку дарували також календарики, на яких зображено найвидатнішу перлину історії краю, церкву Покрови Богородиці, котрий за ініціативи очільника громади Юрія Прилипка почали оновлювати, здійснюючи капітальний ремонт на території та всередині храму.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 274 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту