Погода: 6°C

П'ятниця, 30 квітня 2021 09:29 Прочитано 207 разів

До Києва прилетить півмільйона доз вакцини CoronaVac

Автор

До Києва 30 квітня прилетить півмільйона доз вакцини CoronaVac проти коронавірусу CoronaVac від китайської компанії Sinovac.Сьогодні, 30 квітня в Київ доставлять 500 тис. доз вакцин проти коронавірусу CoronaVac від китайської компанії Sinovac.

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов анонсував отримання Україною півмільйона доз вакцини CoronaVac. Як заявив Степанов на своїй сторінці в Facebook: "Компанія Sinоvac підтвердила нам чергову поставку вакцини CoronaVac. 30 квітня, ввечері до Києва прилетять 500 тис. Доз, з нашого контракту на 1,9 млн доз".

Stepanov vakcina CoronaVac

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 207 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту