Погода: 6°C

П'ятниця, 30 квітня 2021 09:14 Прочитано 315 разів

В Ірпені утилізували сміттєзвалище покришок

Автор

Не дочекавшись, поки автошколи або облавтодор вирішать питання зі звалищем покришок на парковці біля ірпінського кладовища, ірпінські комунальники самі утилізували їх.Нещодавно жителями Ірпеня було помічено стихійне звалище автомобільних покришок на околиці міста біля кладовища. Наразі звалище автомобільних шин було утилізовано.

Не дочекавшись, поки автошколи або облавтодор вирішать питання зі звалищем покришок на парковці біля ірпінського кладовища, ірпінські комунальники самі утилізували їх. Як повідомляє пресслужба КП "Управління житлово-комунального господарства Ірпінь": "Ми провели сумісні заходи департаменту КОДА та нашого підприємства з ліквідації звалища шин з території парковки біля Ірпінського міського кладовища. Також було перекрито в'їзд та виїзд на парковку задля попередження створення нових звалищ з шин".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 315 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту