Погода: 7°C

Четвер, 29 квітня 2021 11:04 Прочитано 233 разів

Мережа кінотеатрів "Перун" з'явиться в Бучі

Автор

Новий кінотеатр «Перун» незабаром планують відкрити у Бучі на кілька глядацьких залів.Кінотеатр «Перун» планують відкрити у Бучі. Про це повідомляє bucha.com.ua з посиланням на конфіденційні джерела, які заслуговують на довіру.

Як стало відомо кінотеатр має намір спорудження в Бучі надсучасного кінокомплексу на кілька глядацьких залів, але детальніші плани поки що тримаються в секреті. Наразі завершуються роботи над проектом нового Cinema-комплексу та розробкою дизайну кінозалів.

Кінотеатр «Перун» (раніше «Ірпінь») почав працювати в Ірпені з 1966 році. На той час він був найбільший і найкращий кінозал в усьому Ірпінському регіоні. На сьогоднішній час, це невеличкий кінозал на другому поверсі ЕКОмаркету.

Наразі у Бучі немає жодного кінотеатру, є кінозал «Акваріус», але вже кілька років кіносеансів не проводиться.

Як розповідають конфіденційні джерела про наміри «Перуна», після початку роботи першого кінокомплексу в Бучі – відривати нові кінозали по всій Бучанській ОТГ та Бучанському районі загалом.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 233 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту