Погода: 6°C

Четвер, 29 квітня 2021 10:36 Прочитано 244 разів

Чи дотримуються вимог карантину ірпінські супермаркети?

Автор

Ірпінські супермаркети відповідально ставляться до правил протиепідемічної безпекиЯк повідомляє сайт Ірпеня 04597.com.ua супермаркети дотримуються усіх обмежень, але є певні нюанси.

У супермаркеті «Сільпо» в районі парку «Центральний» ретельно дотримуються обмежень: усі продавці ходять у захисних екран-масках, рукавичках, а покупці дотримуються рекомендованої дистанції та не створюють черг. Біля входу в магазин є стенд з засобами дезинфекції, одноразові рукавички та продезинфіковані кошики. У «Сільпо» при всіх дотриманнях вимог невистачає скляних або пластикових бар’єрів на касах.

Супермаркет «Фора», яка знаходить у приміщенні ТЦ «Жираф» обслуговує клієнтів у захисних масках, одноразових рукавичках та захисних окулярах. На вході наявний апарат з антисептиком та одноразові рукавички.

Обслуговування відвідувачів у супермаркеті «Новус» відбувається у масках, без захисних окулярів та без рукавичок. Продавці у відділі готових продуктів обслуговують виключно в рукавичках.

Загалом більшість супермакетів Ірпеня відповідально ставляться до обмежень під час пандемії та дотримуються усіх вимог та обмежень карантину. Відвідувачі також намагаються тримати дистанцію та перебувати в супермакетах в захисних масках.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 244 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту