Погода: 22°C

Четвер, 29 квітня 2021 09:54 Прочитано 105 разів

З 1 травня в Києві скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки

Автор

Київ із 1 травня послаблює карантинні обмеження, зокрема наземний громадський транспорт та метро починає працювати у звичному режимі з дотриманням протиепідеміологічних норм і правил.З 1 травня в Києві скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 28 квітня.
 
За словами Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, в місті спостерігається стабілізація епідемічної ситуації поширення COVID-19. І по всіх показниках столицю можна перевести з червоного в жовтий рівень епідемічної небезпеки. Як повідомив Кабмін Міністрів України на офіційному сайті: "За результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 1 травня червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у місті Києві. "

З 1 травня відновлять роботу:

• ярмарки, ринки, інші заклади торгівлі;
• заклади громадського харчування, торгові центри;
• спортзали та фітнес-центри;
• Центри надання адміністративних послуг за попереднім записом.

З 5 травня у місті відновлять навчання у закладах освіти, зокрема у дошкільних та закладах вищої освіти. Також відновлять приймання документів для зарахування дітей у перший клас на наступний навчальний рік.

 
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 105 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту