Погода: 21°C

Середа, 28 квітня 2021 08:12 Прочитано 143 разів

16-річний хлопець розповів подробиці жахливого вбивства батьків і брата

Автор

16-річний підліток який затриманий у підозрі вбивства своїх батьків і 8-річного брата, розповів подробиці та пояснив чому він скоїв жахливе вбивство.У квартирі на вулиці Ревуцького було скоєно вбивство чоловіка, його дружини та їх малолітнього сина. У скоєнні злочину поліція підозрює 16-річного сина вбитих. Підлітка затримали під час відпрацювання району, при собі він мав ніж, який було направлено на експертизу.

16-річний підліток, який підозрюється у вбивстві своїх батьків і 8-річного брата, нібито зізнався у скоєному і заявив, що все сталося через те, що “його перемкнуло”.

Як розповідає Департамент карного розшуку, підліток стверджує, що його “перемкнуло”, а також розповів, що “давав останній шанс” молодшому брату, однак він “не виправився”.

Pіdlіtok vbiv batkіv

Наразі відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Хлопцеві загрожує довічне позбавлення волі.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 143 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту