Погода: 21°C

Вівторок, 27 квітня 2021 10:04 Прочитано 163 разів

В одному зі столичних районів відкрили сучасний паспортний сервіс

Автор

У Києві відкрили сучасний паспортний сервіс, де можна оформляти паспорти, отримувати довідки й навіть одружитися.Новий сучасний паспортний сервіс відкрився в торговому центрі, недалеко від зупинок громадського транспорту і метро. У паспортному сервісі облаштували кімнату матері й дитини, а також підготували спеціальну кабінку, в якій зможуть отримувати послуги люди з інвалідністю. У новому центрі можна оформити паспорти, отримати довідки та навіть одружитися.

Як заявив голова Державної міграційної служби України Максим Соколов про новий паспортний сервіс: "Тут є зручна парковка, є поруч метро. Громадяни можуть звертатися, коли хочуть: і ввечері, і в вихідні, тому що центр працює й отримувати тут можна багато послуг".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 163 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту