Погода: 8°C

Понеділок, 26 квітня 2021 09:14 Прочитано 392 разів

В Ірпені готують кілька ділянок під будівництво

Автор

Пів сотні гектарів землі в Ірпені знову готують під забудову. Нові баштові крани згодом з’являться на заплаві, а також на мальовничих лісових ділянках.

MediaДілянка землі, що знаходиться біля хутора Любка в Ірпені отримала цільове призначення як багатоповерхова забудова. Нещодавно пройшла сесія ДПТ Романівки (детальний план території Романівки), що передбачає розширення меж мікрорайону шляхом заплавних земель вздовж Нацпарку і зміни висотності забудови у мікрорайоні з садибної на багатоповерхову.

Наразі на ділянці вже звільнені дороги для будівельної техніки, щоб надалі вона змогла заїжджати на будівельний майданчик.

24 квітня відбулися збори Громади мікрорайону Романівка, Ірпінь та зустріч з депутатами від Голосу Тарасом В'язовченком, ЄС Тимуром Наглаєвським й Батьківщини Денисом Лавровським,де було прийнято рішення домагатись зняття з порядку денного сесії міськради 29 квітня про розробку Детального плану території Романівки, що передбачає розширення меж мікрорайону шляхом заплавних земель вздовж Нацпарку і зміни висотності забудови у мікрорайоні з садибної на багатоповерхову.

Наразі триває збір підписів жителів мікрорайону, які разом з рішенням Зборів громади будуть передані до Ірпінської міськради.

Мешканці Романівки протестують проти розробки детального плану території мікрорайону Романівка, що стане початком зміни цільового призначення земель з с/г на багатоповерхову забудову., оскільки Білчанський ліс є частиною національного природного парку Голосіївський. Як наголошують захисники природи правоохоронці мають порушити кримінальну справу за знищення природи.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 392 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту