Погода: 7°C

Четвер, 22 квітня 2021 07:25 Прочитано 350 разів

В Ірпені до відкриття готують нову приватну клініку “Доктор 24”

Автор

В Ірпені до відкриття готують нову приватну клініку "Доктор 24". Її послугами зможуть скористатися й мешканці Бучі, Гостомеля, Ворзеля і навіть столиці.В ірпінському парку ім. Правика незабаром планують відкрити нову приватну клініку “Доктор 24”. Клініка надаватиме послуги своїм пацієнтам й дітям і дорослим цілодобово.

Як розповів засновник клініки "Доктор 24", терапевт-педіатр Анатолій Кортуняк: "Працюючи на викликах в Ірпінському регіоні, я зрозумів, що немає куди звернутися вночі, коли захворіла дитина або дорослий. Власне для того, щоб задовольнити цю потребу я розробив проект медичного центру, щоб можна було отримати таку допомогу."

На той час поки клініку готують до відкриття, лікарі працюють на виїзді. Допомогу лікарі клініки “Доктор 24” надають мешканцям Ірпеня, Бучі, Гостомеля, Ворзеля і навіть столиці.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 350 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту