Погода: 6°C

Середа, 21 квітня 2021 08:32 Прочитано 215 разів

В Ірпені щеплення вакциною Pfizer отримали 120 медиків

Автор

Бригада Ірпінського центру первинної медико-санітарної допомоги першою в Україні розпочала вакцинацію американського походження Pfizer.Директор КНП «Ірпінський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Андрій Левківський розповів у своєму фейсбуці: "Саме бригада нашого Центру 18 квітня препаратом “Сomirnaty” від компанії “Pfizer/BioNTech” вакцинувала 120 медиків і пацієнтів психоневрологічного інтернату Бородянки".
 
brigada v rpen 
Крім того, головний лікар Ірпінської первинки Андрій Левківський запевняє, що єдиним шляхом подолання пандемії є напрацювання колективного імунітету за допомогою щеплень.
BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 215 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту