Погода: 12°C

Вівторок, 20 квітня 2021 08:30 Прочитано 252 разів

В Ірпені автошколи зробили стихійне звалище покришок

Автор

На околиці міста Ірпеня, біля кладовища місцеві жителі помітили звалище автомобільних покришокНа місці де було організовано звалище автомобільних покришок студенти автошкіл Ірпеня часто збиралися та влаштовували справжній автодром. студенти тренуються водити автомобілі об’їжджаючи покришки. В Ірпені, на околиці міста біля кладовища учні тренуються водити автомобілі об’їжджаючи покришки. Але як зазначають місцеві жителі, за останні два дні місце біля кладовища перетворилося на справжнє стихійне звалище.

Як відомо, відпрацьовані шини несуть велику шкоду для здоров’я, оскільки при нагріванні на сонці у повітря випаровуються небезпечні канцерогени й мають високий рівень токсичної речовини, яка сприяє розвитку ракових захворювань.

avtomobln pokrishki1

Хто утилізуватиме гори автомобільних шин з околиць Ірпеня - поки невідомо.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 252 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту