Погода: -6°C

П'ятниця, 16 квітня 2021 09:27 Прочитано 277 разів

Степанов розповів про карантин на Великдень

Автор

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, чи буде МОЗ вводити жорсткі карантинні обмеження на травневі свята, зокрема, на Великдень.Степанов в програмі «Сьогодні Увечері» на каналі «Україна 24» зазначив, що обмеження які діють в містах важливо виконувати.

«Звичайно, буде особливий режим. Ми будемо звертатися до громадян щодо обмеження контактів, великих скупчень людей. Британський і південноафриканський штами дуже агресивні, оскільки дуже важкий перебіг хвороби », - розповів Степанов.

Закривати храми на Великдень влада не планує, але обмеження які будуть діяти в період свята МОЗ повідомить вже цього тижня.

Наразі проходять переговори з релігійними організаціями та лідерами.

Як заявив головний санлікар України Віктор Ляшко:«Зараз для церков і храмів уже передбачені обмеження, якщо вони знаходяться в« жовтій »або« червоною »зонах. Але священнослужителі напевно буду просити пом'якшити обмеження на період Пасхи».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 277 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту