Погода: -1°C

Середа, 14 квітня 2021 08:46 Прочитано 305 разів

До Антирейдерської комісії подано скаргу проти депутата Ольги Василевської-Смаглюк. Оновлено

Автор

Адвокат Євгенія Ростолопа розпочала вести справу забудовника ТОВ «Комфорт ЛТД», проти якого як зазначила на своїй сторінці виступила народний депутат Ольга Василевська, використовуючи свої зв’язки у керуючий політсилі.

MediaНа земельній ділянці, виділеній під багатоквартирну забудову мером Бучі - Анатолієм Федоруком, ТОВ «Комфорт ЛТД» розпочало будівництво будинку. На початку будівництва компанія отримала всі містобудівні умови та дозволи на будівництво та, понад 10 років, сумлінно сплачувала плату за користування земельною ділянкою. Будівництво багатоповерхівки розпочалося з вирубки дерев.

На ділянці яка призначена для забудови раніше знаходилися дерева яким по 500 років, але у результаті для будівництва майже усі дерева були знищені та розпиляні на купу шматків. Дерева які виросли на території земельної ділянки мали б стати пам'ятками природи.

Вырубка лесов в Буче

Як розповідає Аліна Лізунова голова ГО "еко-Буча" про ситуацію з вирубкою дерев: "Дерева були знищені орендатором ТОВ «Комфорт ЛТД», який за договором оренди території на будівництво був зобов'язаний не знищувати дерева і зберегти ділянку в первісному стані. Але у результаті місцева влада розірвала договір згідно порушення пунктів з проведенням незаконної вирубки".

Вырубка лесов в Буче


На своїй сторінці Євгенія Ростолопа також розповіла, що у припинення будівництва будинку, в якому уже почали зводити перший поверх, винна саме Ольга Василевська.

"Народний депутат Ольга Василевська лобіюючи інтереси мера Бучі - Анатолія Федорука, неодноразово «оббивали пороги» керуючої влади, з метою припинення будівництва будинку, в якому уже почали зводити перший поверх", - зазначає Євгенія Ростолопа.

Як пояснив Петльований Максим помічник народного депутата Ольги Василевської ситуацію щодо звинувачення Євгенії Ростолопи: "Депутат ніяким чином не здійснює впливу на бізнес та не перешкоджає діяльності будь-кого на території округу народних депутатів. Депутат Ольга Василевська на всіх зустрічах публічно заявляє про свою позицію, що завжди стоїть на варті інтересів мешканців округу, та, діє виключно в рамках чинного законодавства".

Наразі, як повідомила голова ГО "еко-Буча" Аліна Лізунова, оскільки ТОВ «Комфорт ЛТД» немає дозволу та документів на будівництво, то й старту продажів ще не було, ображених інвесторів немає. Бучанська міська рада проголосувала за створення парку на цій ділянці згідно бажання місцевих жителів, які добивалися цього вже більше 5 років.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 305 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту