Погода: 0°C

Середа, 14 квітня 2021 07:23 Прочитано 158 разів

Юнак до смерті побив свого батька

Автор

Поліцейські Бучанського районного управління поліції затримали юнака, котрий до смерті побив свого батькаДо Бучанського районного управління поліції 10 квітня надійшло повідомлення про те, що у селі Галинка внаслідок нанесених тяжких тілесних ушкоджень померла людина.

На місце події прибула патрульної поліції та слідчо-оперативна група Бучанського районного управління поліції.

Правоохоронці провели низку оперативно-розшукових заходів та встановили, що смертельні рани 50-річному жителеві наніс його 23-річний син, з яким у потерпілого виникла сварка.

yunak do smert pobiv svogo batka1

Зловмисника затримано за ст. 208 Кримінального процесуального Кодексу України та повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

yunak do smert pobiv svogo batka

Наразі чоловік знаходиться під вартою.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 158 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту