Погода: -6°C

Вівторок, 13 квітня 2021 08:25 Прочитано 153 разів

МОЗ розповів, які можуть бути обмеження на Великдень

Автор

Україна 2 травня буде відзначати Великдень, але зв'язку з обставинами в країні, свято буде проходити з деякими обмеженнями. У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, які можуть бути обмеження на свято.У Міністерстві охорони здоров'я розповіли, які обмеження можуть бути встановлені в Україні під час святкування Великодня, 2 травня.

За словами головного санлікаря України Віктора Ляшка, оптимальне рішення в питанні проведення великодніх свят ще потрібно знайти. Ляшко також повідомив, що, швидше за все, священнослужителі в областях, що знаходяться зараз в «червоній» і «помаранчевій» зонах, будуть просити пом'якшити обмеження на період Пасхи.

"Ми хочемо, щоб хтось був в храмі, але з дотриманням усіх обмежень, а хтось повинен залишитися зовні. Плюс можливий формат Пасхи онлайн, який був минулого року",- зазначив Ляшко.

Закривати храми на Великдень влада поки не планує. Остаточне рішення з приводу святкування в МОЗ хочуть прийняти протягом тижня. З релігійними організаціями та лідерами вже почали вести переговори. За словами Ляшка, це будуть «важкі переговори».

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 153 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту