Погода: 16°C

Вівторок, 13 квітня 2021 08:02 Прочитано 49 разів

Вчені спростували високу смертність від британського штаму коронавірусу

Автор

Вчені в Великобританії й США підтвердили високе поширення британського штаму коронавірусу.У Великобританії та США вчені дослідили британський штам коронавірусу. В результаті вчені виявили, що новий штам COVID-19 поширюється швидше, але не збільшує тяжкість хвороби.

Як повідомляє видання The Lancet: "Вчені з Великобританії та США, які провели два дослідження британського штаму коронавірусу (B.1.1.7), спростували високу смертність від нього, але підтвердили його високу заразність."

Вчені, що проводили перше дослідження, не знайшли свідчень зв'язку між тяжкістю перебігу хвороби й походженням вірусу.

А автори другого дослідження не виявили змін в симптомах і тривалості хвороби під час захворювання британським штамом коронавірусної інфекції.

У той же час дослідники підтвердили підвищену заразність даного різновиду вірусу.

Як пояснює епідеміолог, причиною підвищення ризику виникнення нових штамів коронавірусу впливає, зокрема, активна комунікація людей один з одним.

В Україні, крім уже виявлених британського і південноафриканського штамів коронавірусу, може бути занесена також і каліфорнійська мутація.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 49 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту