Погода: 7°C

П'ятниця, 09 квітня 2021 08:06 Прочитано 202 разів

У Києві збоку Ірпеня будують кілометрову двосторонню велодоріжку

Автор

Велодоріжка вздовж вулиці Чорнобильської буде двосторонньою.Як повідомляє «Київ – велосипедне місто» на вулиці Чорнобильська у Святошинському в рамках капітального ремонту почали влаштовувати велодоріжку.

kiv velosipedne msto
Наразі Комунальна корпорація “Київавтодор” Департамент транспортної інфраструктури КМДА проводить капітальний ремонт на вулиці Чорнобильська, довжиною 1 км, від проспекту Перемоги до вул. Академіка Єфремова, згідно з проєктом якого буде створена велосипедна інфраструктура. Роботи по влаштуванню пішохідного тротуару та суміжної двосторонньої велосипедної доріжки шириною 2,5 метри ведуться поблизу проспекту Перемоги.

velosipedne msto

velosipedne msto1

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 202 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту