Погода: 9°C

Четвер, 08 квітня 2021 09:36 Прочитано 47 разів

Можливе продовження карантину до 10 травня

Автор

Через високу захворюваність на COVID-19 можливе продовження карантину до 10 травня.Причиною продовження локдауна в Києві пов'язане з великою кількістю захворюваності COVID-19. Як було відомо раніше локдаун було введено з 5 квітня і триватиме як мінімум до 16 квітня.

Як повідомляють "Букви" і Kyiv Live з посиланням на власні джерела в КМДА і МОЗ карантинні обмеження можливо продовжать до 10 травня.

Джерело в Міністерстві охорони здоров'я пояснює, що локдаун буде продовжений до кінця травневих свят, щоб не допустити погіршення ситуації через Великдень.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 47 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту