Погода: 8°C

Четвер, 08 квітня 2021 09:00 Прочитано 150 разів

В Ірпені судитимуть інженера технагляду за збитки понад 2700000 грн

Автор

Інженер технагляду підписав акт приймання виконаних робіт із ремонту вулиці у м. Ірпінь, після чого підряднику перерахували понад 2,7 млн грн бюджетних коштів за роботу, яка не була виконана.У липні 2017 року інженер технічного нагляду одного з комунальних підприємств Ірпеня погодив та підписав акти приймання виконаних будівельних робіт з капітального ремонту дороги на одній із вулиць міста. На виконання роботи підряднику були перераховані бюджетні кошти в сумі понад 2,7 млн грн за роботу, яка фактично не була виконана.

Budivelni kazusy Pidgirna

Як повідомляє пресслужба Київської обласної прокуратури: "Бучанська окружна прокуратура затвердила та скерувала до Ірпінського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно інженера технічного нагляду за фактом службової недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 КК України)".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 150 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту