Погода: 8°C

Вівторок, 06 квітня 2021 10:24 Прочитано 118 разів

Десятикласник з Ірпеня увійшов до 20-ки учасників філософського проєкту «Обрії майбутнього 7.0»

Автор Софія Тарасюк

Цьогоріч одним з учасників «Обріїв майбутнього» став Антон Черевичний. Загалом 10 дівчат та 10 хлопців стали учасниками цього проєкту – філософського семінару для підлітків 14-16 років, який втілюють Klitschko Foundation та Аспен Інститут Київ.Кожен учасник отримав збірку текстів для підготовки до семінару. Серед філософів Рене Декарт, Томас Гоббс, Ешлі Венс, Антон Чехов тощо. Протягом проєкту учасники обговорювали ці тексти у форматі діалогу, ділились своїми думками, відстоювали свої точки зору. І хоча авторами текстів були мислителі різних віків, але у них підлітки знаходили відповіді на актуальні питання, визначались із траєкторіями свого розвитку – професійного та особистісного, ставили нові цілі перед собою, розвивали навички креативного, критичного та аналітичного мислення, вчились ораторському мистецтву та командній роботі. Упродовж п’яти днів учасники розглядали такі теми:

  • творчий розум;
  • людина та суспільство;
  • простори спілкування;
  • знання – це сила;
  • гідне та щасливе життя. 

Також підлітки мали можливість поспілкуватися з гостею – Катериною Крук, менеджеркою Facebook із публічної політики – послухати історію її життєвого шляху та поради.

Учасник проєкту розповідає про свою участь: «Взяти участь у проєкті мені порадили вчителі. Через брак досвіду в онлайн-проєктах я спочатку мав деякі сумніви щодо участі. Проте, коли отримав матеріали для семінару, переглянув теми, усвідомив  – хочу. І вже у перший день проєкту мої емоції «зашкалювали». Надзвичайно сподобався формат діалогу, завдання та запитання, які були протягом семінару. Усі уривки з текстів були чудово підібрані та повністю розкривали основний смисл. Враження неймовірні! Для мене "родзинкою" проєкту стала інтелектуальна атмосфера, яка панувала під час семінару. У такій атмосфері дуже приємно працювати, адже асоціативні зони мозку спрацьовують і вмикають його на всю потужність. Обов’язково радитиму свій досвід іншим!»

Хоч філософський семінар закінчився, але перед учасниками та учасницями попереду є дуже відповідальне та цікаве завдання – протягом квітня втілити власні локальні проєкти для однолітків. Тож, незабаром підлітки по всій Україні зможуть доєднатися до філософських онлайн-семінарів від випускників проєкту.

 

Для довідки:

Klitschko Foundation – благодійна організація, що розвиває громадянське суспільство в Україні. Через неформальну освіту підлітки і молодь опановують навички XXI століття, впроваджують здоровий спосіб життя, стають екологічно свідомими, вчаться проєктного підходу у житті, навчанні та у майбутній професії. Випускники проєктів організовують освітні заходи для однолітків та колег, таким чином стають амбасадорами змін у своїх громадах.

Сайт: https://www.klitschkofoundation.org/

Аспен Інститут Київ – українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями. На виконання своєї місії Аспен Інститут Київ залучає до діалогу лідерів  бізнесу, державного врядування, представників академічної спільноти, медіа, культурних проектів та громадянського суспільства.

Сайт: https://aspeninstitutekyiv.org/

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
-->
Прочитано 118 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту