Погода: 8°C

Вівторок, 06 квітня 2021 09:45 Прочитано 73 разів

Степанов прогнозує третю хвилю COVID-19

Автор

Станом на ранок 6 квітні зафіксований 13276 нових випадків коронавируса. Протягом доби від COVID-19 померли 430 осіб, ще 10 240 одужали. Було проведено 91 978 тестів.За останню добу в Україні зросла захворюваність коронавірусів - виявили 13 276 випадків, але добовий приріст може скласти і 25 000 випадків. В Україні протягом найближчих двох-трьох тижнів захворюваність коронавірусів може досягти 25 тисяч на добу, вважає міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

За словами Степанова, може початися третя хвиля COVID-19: "За нашими прогнозами, близько двох тижнів ми можемо рости і за кількістю хворих, і за кількістю госпіталізованих. Це відбувається за рахунок певних областей, регіонів. Колись в лідерах у нас були Івано-Франківська область, Чернівецька, зараз це все переміщується ближче до центру, на схід. Нам ще належить досить напружена ситуація з третьою хвилею COVID-19 ".

Міністерство охорони здоров'я 5 квітня оновив розподіл на карантинні зони: в 11 регіонах діють найбільш суворі обмеження - це Київ, Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Київська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Чернівецька і Чернігівська області. У жовтій зоні вже кілька тижнів залишається Херсонська область. Всі інші - "помаранчеві".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 73 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту