Погода: 8°C

Понеділок, 05 квітня 2021 09:10 Прочитано 167 разів

Відключення світла на території Ірпінської громади

Автор

Енергокомпанія повідомила графік відключень світла на території Ірпінської громадиКомпанія «ДТЕК Київські регіональні електромережі» оприлюднила графік відключень електропостачання на території Ірпінської громади, запланованих на найближчий тиждень. Електрику відключатимуть для проведення ремонтних робіт у такі дні:

5 квітня

Ірпінь: вул. Троїцька, Гагаріна, Центральна, Личака, Соборна, Пушкінська, Лісова, З. Алієвої, Лисенка; пров. Польовий (8:00–17:00); вул. Новооскольська, Гоголя, Мечникова, Курортна (9:00–14:00);

6 квітня

Ірпінь: вул. Чехова (9:00–18:00);

8 квітня

Ірпінь: вул. 1-го Травня, Федорова, Лісова, Лесі Українки (8:00–18:00); вул. Чехова, Пушкінська, Українська, Троїцька, Соборна, М. Рильського, Вериківського, Університетська, Гагаріна, Київська, О. Кошового; пров. 1-й Український, 2-й Український, Київський, М. Рильського (8:00–19:00);

10 квітня

Ірпінь: вул. 8 Березня, Северинівська, Покровська, Полтавська, Варшавська (8:00–19:00).

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 167 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту