Погода: 8°C

Понеділок, 05 квітня 2021 08:50 Прочитано 113 разів

У Києві в кілька разів зросли ціни на служби таксі

Автор

У Києві в кілька разів зросли ціни на служби таксі через введення обмеження на громадський транспорт.З 5 квітня метрополітен, наземний комунальний і приватний транспорт Києва працює лише зі спецпропусками. Для проїзду пасажирам необхідно мати при собі пропуску, посвідчення особи й маску. Спецпропуски видаються працівникам підприємств, які виконують критично важливі функції (медпрацівники, рятувальники, військовослужбовці, працівники держструктур, ЖКГ, соціальної сфери, транспорту, торгівлі).

В результаті обмежень на транспорт ціни на таксі в Києві збільшилися в три-чотири рази. Проїхати 10-11 кілометрів в Києві обійдеться приблизно в 250 грн, а 14-15 км близько 400 грн.

Ціни від центру Ірпеня до Академмістечка на таксі тепер коштує понад 300 грн., хоча раніше в середньому було 120 грн.

Як повідомляє Українська таксомоторна асоціація (асоціація таксистів), тарифи зросли лише в додатках, які надають послуги з перевезення громадян, а в звичайних службах таксі ціни залишилися колишніми.

Глава асоціації Андрій Антюк заявив: "Вони підскочили в інтернет додатках. Вони працюють так, що там люди підвозять інших людей. За їх філософії, вони можуть підняти ціни і в п'ять, і в десять разів. Вони навряд працюють в правовому полі, навряд чи платять податки ".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 113 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту