Погода: 6°C

П'ятниця, 02 квітня 2021 07:34 Прочитано 77 разів

Телефонне шахрайство у Бучанському районі

Автор

У Бучанському районі з'явилися нові випадки телефонного шахрайства.Невідомі особи телефонують до фізичних осіб-підприємців м. Ірпеня від імені посадових осіб та керівництва Ірпінської ДПІ ГУ ДПС у Київській області з приводу вимагання неправомірної вигоди за нібито невжиття перевірюваних заходів.

Державна податкова служба закликає у разі спілкування з телефонними шахраями, одразу повідомляти про них у підрозділи Національної поліції за телефоном 102 та управління з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДПС у Київській області за телефоном: 200-37-50 або 200-37-93.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 77 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту