Погода: 9°C

Середа, 31 березня 2021 08:47 Прочитано 144 разів

Завтра в Ірпені завершується опалювальний сезон

Автор

З 1 квітня в Ірпінській громаді завершується опалювальний сезон. Відповідне розпорядження міського голови було підписане вчора, 30 березня.Завтра, 1 квітня, в Ірпінській громаді завершується опалювальний сезон. Відповідне розпорядження вчора підписав перший заступник міського голови Андрій Кравчук.

Це означає, що вже завтра припиняється надання послуг з централізованого опалення мешканцям Ірпеня та сіл Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці та Діброва. Не відключатимуть поки опалення у медичних та освітніх закладах. Помешканням, що мають індивідуальне опалення, рекомендують завершити опалювальний сезон до 15 квітня 2021 року.

opalyuvalnij sezon1

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 144 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту