Погода: 9°C

Середа, 31 березня 2021 08:14 Прочитано 63 разів

Новий голова Бучанського району та відкриття сучасної амбулаторії

Автор

Першим головою новоствореної Бучанської районної державної адміністрації на Київщині призначено Миколу Ляшенка. Розпорядження підписав Президент України Володимир Зеленський. 

Відкриття сучасно обладнаної амбулаторії загальної практики сімейної медицини у Мироцькому.Бучанський район адміністрації отримав свого нового керівника. Ним став у минулому місцевий голова Вишневого та голова Києво-Святошинської адміністрації Микола Ляшенко. На засіданні посадовець розповів про завдання які стоять перед очільником Бучанського району та про їх виконання.

Mikola Lyashenko

Новий місцевий голова адміністрації Бучанського району відвідав відкриття нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Мироцьке. Востаннє у селі відкривали медзаклад більше 60 років тому, тож подія довгоочікувана, на яку прийшли також староста Олександр Деревинський, депутати, жителі села. Місцеві медики надаватимуть послуги не лише жителям Мироцького, а і сусідніх населених пунктів – більше 1800 декларацій заключено із сімейним лікарем.

ambulatoriya u Miroczkomu

Як повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін, що в першому півріччі 2021 року планують відкрити, ще 9 схожих амбулаторій.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 63 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту