Погода: 12°C

Середа, 31 березня 2021 07:16 Прочитано 116 разів

Жінка навмисно підпалила територію із сухостою поблизу селища Гостомель

Автор

Місцева жителька поблизу селища Гостомель, Ірпінського регіону навмисно підпалила сухості на відкритій території та зникла з місця події.

MediaКожного дня знищується декілька гектарів природних екосистем, що у результаті вогонь із сухостою може перекинутися на житлові будинки та господарчі споруди та знищити все на своєму шляху.

Як розповів ДСНС України на своїй офіційній сторінці, поблизу селища Гостомель, Ірпінського регіону 30 березня жінка навмисно підпалила сухостей на відкритій території. Доки рятувальники прибули на гасіння пожежі, вогонь вже встиг розгорітися та спалити не малу територію ділянки.

Жінка, яка навмисно підпалила територію, проігнорувавши всі зауваження від вогнеборців та не дочекавшись представників Національної поліції, місцева жителька сіла на велосипед, і покинула місце пожежі. Наслідки її діянь — величезна територія вигоріла вщент за лічені хвилини.

pidpalyuye sukhostej1

pidpalyuye sukhostej2

pidpalyuye sukhostej

pidpalyuye sukhostej3

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 116 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту