Погода: 12°C

Вівторок, 30 березня 2021 07:58 Прочитано 99 разів

Піаністка з Ірпеня отримала стипендію голови Київської ОДА

Автор

Піаністка Анастасія Лук’яненко нещодавно отримала стипендію голови Київської облдержадміністрації видатним діячам культури області.Анастасія Лук’яненко - відома піаністка, концертмейстер Ірпінської школи мистецтв імені М. Вериківського, артистка оркестру Національного театру оперети, лауреатка міжнародних конкурсів. Анастасія часто дає концерти в Україні та за кордоном.

Живе Анастасія Лук’яненко усе життя в Ірпені. Як розповідає піаністка, їй в Ірпені якось особливо затишно. І хоча вона об’їхала чимало міст чи не по всьому світу, в рідній школі її приймають, як ніде. І називають «наша Настя».

Піаністка з Ірпеня відома далеко за межами міста, концертів, зіграних нею як сольно, так і в складі оркестру від України до Євразії, на сьогодні дуже багато. Анастасія також організовує власні фестивалі та майстер-класи в різних містах України.

Згідно з розпорядженням голови Київської облдержадміністрації видатним діячам культури області протягом 2021 року стипендіати щомісяця будуть отримуватимуть по 500 гривень.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 99 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту