Погода: 12°C

Понеділок, 29 березня 2021 07:45 Прочитано 78 разів

У Києві вбили громадського активіста Олександра Мандича

Автор

У Києві жорстоко катували та у результаті вбили 37-річного громадського активіста Олександра Мандича.Як повідомляє столична прокуратура, 24 березня пізно ввечері перебуваючи у квартирі 37-річного потерпілого Олександра Мандича на Печерську, злочинці близько години утримували громадського активіста проти волі та завдавали удари в різні частини тіла. Після цього напівпритомного чоловіка силоміць посадили в автомобіль та вивезли у невідомому напрямку.

Слідчі повідомляють, що у чоловіка раніше був конфлікт із невідомими особами.

Наразі трьох підозрюваних у вбивстві було затримано. На допиті підозрювані розповіли, що вбили чоловіка та сховали його тіло у закинутій канаві на Київщині. В неділю, 28 березня, тіло загиблого з множинними травмами, у тому числі ножовими пораненнями, було знайдено. Експерти встановлюють причину смерті та механізм заподіяння травм.

Колишній народний депутат Ігор Мосійчук на своїй сторінці в Facebook повідомив, що мова йде про вбивство ветерана АТО та учасника Революції Гідності – Олександра Мандича.
"Декілька днів тому невідомі викрали з дому Олександр Мандич "Ташкент", а вже сьогодні його знайшли зарізаним в лісі. Олександр був справжнім громадським активістом, пройшов палаючі барикади Майдану і війну на Сході, а згинув від ножа в спину від покидьків…Вбивць ніби затримали і вони ніби зізналися… хочу бачити цю мерзость в суді і тюрязі.. Вічна пам’ять і Царство Небесне, Друже!".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 78 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту