Погода: 15°C

П'ятниця, 26 березня 2021 09:31 Прочитано 421 разів

Ексмер Володимир Карплюк планує будувати на заплаві річки Ірпінь новий ринок

Автор

Ексмер Володимир Карплюк, вже декілька років поспіль намагається облаштувати на заплаві річки Ірпінь новий ринок. На сьогоднішній день, з’явився відповідний паспорт об’єкта, де власниками вказані Володимир Співак та Сергій Крикун, але дивно, що саме бізнес-оточення колишнього ірпінського міського голови Володимира Карплюка є власниками ділянки на якій ексмер планує збудувати новий ринок.У 2018 році, як повідомляли місцеві журналісти, ірпінська влада планує облаштувати на заплаві новий ринок, а базар, який знаходиться у центрі Ірпеня, – перенести.

За словами начальника відділу містобудування та архітектури Михайла Сапона, На одному з Ірпінських сайтів начальник відділу містобудування та архітектури Михайло Сапона розповів: "У заплаві р. Ірпінь, на вул. Підгірній між парком Письменників і набережною, збудують великий ринок. Мовляв, це питання вже вирішено. Земля знаходиться у приватній власності. Люди, які її обробляють, мають розуміти, що працюють на чужій території. На новому ринку планується будівництво великої парковки та підключення усіх комунікацій, окремі зони для кожного виду продукції."

Будівництво ринку у заплаві річки Ірпінь є незаконним, оскільки проводити будівництво за межами міста на землях сільськогосподарського призначення, не можна. Окрім того, річка має захисну зону 50 метрів, у якій будь-які роботи заборонені.Rynok

Власник ділянки Володимир Співак має тісні давні стосунки з Карплюком, що викликає сумніви до законного придбання ділянки. Раніше у них був спільний бізнес де вони були пов'язані через ТОВ «Будрегіонінвест» та «Сарафан».

Сергій Крикун відомий як розкрадач торфу на заплаві та «щасливий» власник ділянок, які влада Ірпеня й Михайлівки-Рубежівки надавали йому гектарами, зокрема із земель запасу.

 

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 421 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту