Погода: 14°C

Четвер, 25 березня 2021 08:04 Прочитано 138 разів

У Бучанській МТГ працівники закладів охорони здоров‘я отримали вакцину від COVID-19. Вакцинація відбуватиметься добровільно та безкоштовно.

Автор

У Бучанській міській територіальній громаді розпочалася вакцинація від COVID-19. Вакцинація робитиметься безкоштовно усім охочим громадянам від 18 років.Перші дози вакцини AstraZeneca з регіональної бази були доставлені 24 березня у пункт для щеплення. За перший тиждень планується щепити 150 людей, першими в черзі на вакцинацію працівники закладів охорони здоров'я, соціальні працівники та літні люди старших 80 років. Серед тих, хто вакцинувався у числі перших - начальниця відділу охорони здоров'я Бучанської міської ради Лариса Матюшенко, заступниця головного лікаря Бучанського центру первинної медико-санітарної допомоги Жанна Лінчук.

Наступні категорії населення, яких буде вакциновано згідно з дорожньою картою:
- мешканці старші 60 років;
- пацієнти з хронічними захворюваннями;
- працівники закладів освіти;
- працівники служб з критичними функціями.

Як повідомляє Бучанський центр первинної медико-санітарної допомоги на своїй сторінці в фейсбуці: "Записатися на вакцинацію можна: за телефоном 067 587 73 81, у вашого сімейного лікаря або заповнити анкету на сайті https://docs.google.com/.../1FAIpQLSe6uXlnk4RC0N.../viewform".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 138 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту