Погода: 15°C

Понеділок, 22 березня 2021 10:47 Прочитано 723 разів

З 23 березня у Приірпінні можливо зупиниться транспорт

Автор

Карантинні обмеження на Київщині призвели до вирішення зупинити транспортом, оскільки ситуація в місті дуже складна.Через посилення карантинних умов громадський транспорт від завтра імовірніше за все зупиниться.

Як повідомив Олег Сотніков, менеджер-управитель на автомобільному транспорті ТОВ «Ірпінське АТП 13250»: "По-перше, возити пасажирів у кількості 50% від посадочних місць – це дуже збитково. Наприклад, з Ірпеня в Київ за раз ми можемо взяти лише 12-13 людей. Нас активно перевіряють. До речі, штраф за порушення – 17 тисяч гривень! По-друге, на сьогодні є протиріччя між рішенням обласної комісії з ТЕБ та НС, яка дозволила часткове перевезення пасажирів з 22 березня по 9 квітня та рішенням МОЗу, яке перевело Київщину в «червону» карантинну зону. Адже в умовах «червоної» зони рух громадського транспорту взагалі має зупинитися".

Наразі невідомо чи зупинять завтра громадський транспорт, оскільки очікується роз’яснення від МОЗу та КОДА щодо цієї ситуації.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 723 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту