Погода: 11°C

Понеділок, 01 березня 2021 09:16 Прочитано 150 разів

"Каскадна вакцинація": в Україні проти COVID прищепили вже понад 3 тисячі осіб

Автор

З 24-го по 28 лютого в Україні проти COVID-19 провакциновано понад 3 тисяч осіб. Але Міністерство охорони здоров'я очікує що вакцинація від коронавірусу буде приходити набагато швидше.Як повідомив на брифінгу 1 березня міністр охорони здоров'я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер: "Кампанія з вакцинації триває, за останній час в Україні вже провакциновано понад 3 тисяч осіб. Згідно з планами Міністерства охорони здоров'я, вакцинація відбувається каскадним способом, тому в найближчій перспективі слід очікувати, що кількість провакцинованих істотно почне збільшуватися. Це нормальний процес, зараз він тільки запущений - і там є свої процедури, як це повинно відбуватися ".

В Україні буде використовуватися каскадна модель вакцинації, що має на увазі роботу мобільних бригад весь час. Кожна з них зможе робити по 100 ін'єкцій на добу.

Вакцинація проти COVID -19 наразі є добровільною і безкоштовною для представників з груп ризику, з яких почалася кампанія імунізації населення.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 150 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту