Погода: 6°C

П'ятниця, 26 лютого 2021 09:43 Прочитано 354 разів

Інвестори багатоповерхівок ЖК "Чехов парк" чекаю свої квартири із 2018 року

Автор

Компанії "Орлан інвест" заманювала інвесторів привабливими цінами та парком поблизу. Ці особливості ЖК "Чехов парк"роблять його лідером комфорту серед новобудов Ірпеня. Компанія  "Орлан інвест" - лідер будівництва нерухомості Київської області, але після того, як піраміда Мирончука посипалась і житловий комплекс став недобудовою, виявилось що договори інвесторів юридично непотрібні документи, практично безправні договори, які не гарантують нічого.

MediaУ другій половині 2012 року земельна ділянка на вул. Чехова 27 була виділена під забудову, а на місті парку Центральний раніше був ліс.

Виділити землі за межами міста для будівництва через нескладну схему дуже просто. Комунальне підприємство "ІрпіньЖитлоІнвестБуд" керує інфраструктурою міста, наглядає за роботою та супроводжує різні проєкти. Але насправді підприємство є допоміжною компанією, через яку вивести державні землі чи гроші дуже просто. 

Правозахисник Дмитро Шапочкін розповів про схему з допомогою якої незаконно можна придбати землю: "Ірпінська міська рада в обхід земельному аукціону передає земельну ділянку комунальному підприємству "ІрпіньЖитлоІнвестБуд", яке надалі за договором оренди в обхід земельних аукціонів або тендерних процедур передає земельну ділянку будівельним компаніям і, як відомо, надалі ця земельна ділянка знову передана будівельній компанії у цьому випадку "Орлан інвест", який здійснював будівництво по договору спільної діяльності."

За такою схемою "Орлан інвест" уникли проведення земельних торгів та в результаті сплатили за суборенду до держави мінімальну суму, це близько 55 тис. грн/міс, а у випадку проведення аукціону сума була якнайменше у 10 разів вищою, ціна ділянки тоді сягала від 500 тис. грн/міс.

На ділянці ЖК "Чехов парк" за генеральним планом 2012 року територія призначена для будівництва лікарні та лабораторії. А оскільки побудови не сталося, то можна зробити висновок, що договір суборенди суперечить вимогам. Замість медичного центру побудували багатоповерхівки. "Білдгрупменеджмент" виділили ділянку в суборенду терміном на 5 років для будівництва багатоквартирних будинків. Для цього землю багато років не чіпали, поки в Ірпені не почав керувати земельний махінатор Володимир Карплюк.

У 2016 році  "Білдгрупменеджмент" уклав договір про спільне будівництво багатоповерхівок з ТОВ "Орлан інвест груп". Оскільки керівник Антон Мирончука з Карплюком були дуже в тісних відносинах, тому на землі запланованого медичного центру почали зводити житловий комплекс.

Під час будівництва у 2016 році люди намагалися відстояти лікарню, однак все було марно. Міська рада робила вигляд, що не чує громадськість, а будівельні майданчики охоронялися.

Після закінчення будівництва житловий комплекс  розпочав рекламу "Чехов парк" для залучення інвесторів, щоб вони здійснювали покупки й видавали кошти "ІрпіньЖитлоІнвестБуд". 

У 2018 році будинки були майже побудовані, утеплені та пофарбовані, залишалось лише провести комунікації та зробити внутрішні роботи. Причиною чому в експлуатацію будинки так і не здали, інвестори, вважають, що Мирончуку завадили парламентські та місцеві вибори.

У 2019 році прокуратура провела обшук у міській раді та знайшла документи в яких значилося, що Антон Мирончук заборгував у бюджет міста 40 мільйонів гривень. У результаті державні виконавці арештувала майно "Орлан інвест" й через махінації Антон Мирончук збанкрутів, а інвестори вже 4 рік чекають на свої квартири.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 354 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту