Погода: 21°C

Четвер, 25 лютого 2021 09:28 Прочитано 304 разів

Власник землі зрізав вікові дерева у Лісовій Бучі 

Автор

У Бучі власник ділянки площею понад 0,5 га зрізав вікові дерева, що в результаті викликало обурення серед місцевого населення. Бучанська міська рада виставила землю на аукціон, де її було придбано у приватну власність. За документами, власник сплатив відновну вартість зелених насаджень – більше 410 тис. грн.На ділянці площею понад 0,5 га, що знаходиться у Бучі по вул. Шевченка, 5-б були зрізані вікові дерева. Бучанська міська рада виставила землю на аукціон, за словами секретаря Бучанської міської ради Тарас Шаправський, земельна ділянка була викуплена за результатами відкритих земельних торгів. Її виставляли на продаж декілька разів. Загалом власник придбав ці 0,58 га за майже 5 млн грн.

Вирубування живих сосон викликало обурення серед громади, оскільки кількість дерев щоразу катастрофічно зменшується, й назва Лісова Буча відповідає все менше дійсності.

Згідно із законом власники земельних ділянок мають право зрізати на своїй території дерева, сплативши їх відновну вартість.

Lіsova Bucha2

Як зазначила депутат Бучанської міської ради Наталія Єфимович власники земельних ділянок: "На жаль, є ті, хто вирізає усі зелені насадження. А хтось намагається їх зберегти, вирубаючи лише під пляму забудови. Лісова Буча має особливість – тут переважно приватні домоволодіння. Тому зрізання дерев викликає обурення серед місцевих жителів. Адже це часом призводить до появи багатоповерхівок у приватному секторі. Як представник округу, виступаю категорично проти цього. Бо це створює дискомфорт для мешканців приватних домоволодінь. Фасадна частина вул. Шевченка є максимально привабливою для бізнесу. І згадану ділянку продали з аукціону. Звичайно, торги – це чудовий спосіб поповнення бюджету. Але не за рахунок дискомфорту людей, які живуть поруч".

Lіsova Bucha1

Депутатка Наталія Єфимович підготувала звернення до Бучанського міського голови Анатолія Федорука з приводу вирубки дерев та попросила долучити її до процесу погодження містобудівних умов і обмежень, щоб у майбутньому попереджувати такі ситуації.

Lіsova Bucha3

Земельна ділянка призначена для будівництва і обслуговування будівель торгівлі. За містобудівною документацією будівництво багатоквартирного житла заборонено.Що саме планує розмістити – не відомо, але для отримання містобудівних умов та обмежень не звертався.

Lіsova Bucha4

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 304 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

 

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту