Погода: 3°C

Вівторок, 23 лютого 2021 11:03 Прочитано 62 разів

Вакцинація українців: як записатися на щеплення від коронавірусу

Автор

Для вакцинації від коронавірусу можна записатися вже з 1 березняЯк повідомив під час брифінгу заступник міністра охорони здоров'я Ярослав Кучер: "Запис на вакцинацію від COVID-19 для всіх охочих буде відкритий з 1 березня і триватиме він через додаток "Дія", портал "Дія"та контакт-центр МОЗ з питань COVID- 19. Це дуже важливо і стосується українців, які хочуть записатися в чергу на вакцинацію у віці від 18 до 59 років ".

Існує чотири етапи вакцинації від COVID-19:

1. Вакцинація медпрацівників лікарень, які працюють з хворими COVID-19, жителів закладів для людей похилого віку, військовослужбовців в зоні проведення ООС;
2. Вакцинація медпрацівників, людей похилого віку 80+ та соціальних працівників;
3. Вакцинація людей, старших 65 років, працівників критично важливих структур, державної безпеки, працівники сфери освіти;
4. Вакцинація людей з 60 років, людей з хронічними захворюваннями, осіб, які працюють і відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Ярослав Кучер повідомив, що українці у віці від 18 до 59 років не входять в ці групи щеплення. Тому зможуть ввести препарат на п'ятому етапі. "Коли, згідно дорожньою картою з вакцинації, настане відповідний етап, громадянам, які будуть в електронній черзі, запропонують записатися в пункт щеплення, вибравши відповідний найближчий пункт, дату і час візиту", - розповів Ярослав Кучер.

Як було відомо раніше, 23 лютого в Україні повинні доставити першу партію вакцини від коронавірусу під назвою Covishield COVID-19 ("Щит від ковіду"). Сироватку виробляє індійське фармпідприємство по ліцензії Oxford / AstraZeneca. Щеплення роблять двічі з інтервалом в 4-12 тижнів. Вакцину можна безпечно зберігати при температурі від 2 ° до 8 ° градусів. Всього за бюджетні кошти повинні закупити 12 млн доз вакцини Covishield.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 62 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту