Погода: 3°C

Вівторок, 23 лютого 2021 10:46 Прочитано 199 разів

Олексій Пєший в практиці комунального “тероризму” пішов стопами батька

Автор

Олексій Пєший в практиці комунального “тероризму” пішов стопами батька. Але учень перевершив свого вчителя. Серед досягнень молодого рекетира віджаті землі, будівлі, та навіть дитячий центр. Віджатий сімейний бізнес, від якого тепер залежить сотні людей.

MediaІсторія сім'ї Пєший - це показовий сценарій для будь-якого корупціонера, якщо крадеш щось на очах у дитини, вона теж згодом починає красти навіть у самого батька. 

Олексій Пєший випускник Каліфорнійського лютеранського університету. Навчання коштувало батьку Пєшого усього 200 тис. доларів на рік. 

Для забезпечення життя свого сина Валерій Пєший вкрав землю у виробничих масштабах, щоб мати змогу купувати синові яхти та оплачуватиме чисельні перельоти між Україною, Америкою й Францією. 

Лютеранський університет Каліфорнії навчає студентів без наукового ступеня й надає можливість отримати бакалаврат лише громадянам США. Але серед студентів Америки, що хочуть справді навчатися й отримувати гарні знання цей університет не в пошані. Олексій в Каліфорнійському лютеранському університеті навчився правильно красити й трішки вивчив англійську мову. 

Після навчання повернувшись додому, Олексій першим чином вкрав у дідуся паспорт. Всіма проектами якими керував дідусь Володимир Толкошов він перейняв на себе, а самого Володимира вже довгий час ніхто не може знайти. Записані на нього столичні квартири пустують, але документи він справно підписує. На цей опалений сезон підписав постачу тепла для ЖК "Київський" з власної котельні. Вона побудована за квартал від будинків в ЖК "Алфавіт" й фізіологічно належить Олексію Пєшому. 

Всі проекти діють по одній простій схемі. Пєший представляє новий проект й розповідає всі його майбутні найсучасніші переваги. Згодом увагу від плану відволікають, а на місці будують зовсім інший проект.

На відміну від батька Валерія Пєшого, який приділяє увагу квартирно-комунального “тероризму”, Олексій більше приділяє увагу різного роду маркетам. Одним із найкращих корупційних схем стала "СІТY маркет", землю з побудованим будівлею просто забрали.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 199 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту