Погода: 1°C

П'ятниця, 19 лютого 2021 09:39 Прочитано 231 разів

Антон Мирончук керує новим будівельним бізнесом

Автор

Вже декілька років житлові комплекси Антона Мирончука в Ірпені стикаються з глобальними проблемами через порушення законів та має чимало проблем не лише в будівельній сфері. У 2020 році частину майна його компанії арештували, будівництво на об’єктах призупинили. А у 2021-му стало відомо, що й інтернет-провайдер “Айлан”, діяльність якого контролював Мирончук, має численні борги. Тепер стало відомо про ще одну будівельну фірму, яку представляє Мирончук. Вона належить бізнесмену з Одеси.Як розповів громадський діяч Олексій Зіневич на своїй сторінці: "Антон Мирончук, відоме в Ірпені Нове обличчя та аферист у грудні 2020 року переписав значну частку в провайдері АЙЛАН, значну частку в охоронній фірмі АНТИТЕРОРСЕКЬЮРІТІ ГРУП, та підрядився працювати директором в будівельній компанії ГЛОБАЛІНВЕСТМЕНТС-2020. Вказані компанії зараз контролює пан Денис Фролова з міста Одеса."

Oleksij Zinevich

Oleksij Zinevich 1  

Oleksij Zinevich 2 

 Oleksij Zinevich 3

Як відомо, Денис Фролов володіє значною часткою інтернет-провайдера “Айлан” та приватної охоронної фірми  ТОВ “АСГРУП – І”, а частка Мирончука в цих фірмах складає менше ніж 50%.

У 2019 році розпочалися проблеми в Антона Мирончука, коли Ірпінська міська рада під тіньовим управлінням Володимира Карплюка оголосила його найбільшим боржником по пайовій сплаті. У 2020 році будівництво на всіх об’єктах Мирончука та його компанії “Орлан Інвест Груп” було призупинене. Ірпінська міська рада навіть повідомляла про арешт частини нерухомості та рахунків Мирончука.

Також однією з проблем які виникали в Мирончука були скарги у мешканців вже зданих будинків “Орлана”. Жителі ЖК періодично мітингують під стінами міськради та офісом продажів, вимагаючи довести будинки до ладу. Адже попри те, що вартість житла інвестори давно сплатили, в будинках немає постійних комунікацій, відсутній газ, часті перебої з електропостачанням. 

На усі питання журналістів Мирончук не хоче відповідати й коментарів не дає, і навіть погрожує мешканцям своїх ЖК від’єднанням від електромережі, адже ті вимагають проведення постійної лінії електромережі.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 231 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту