Погода: 1°C

П'ятниця, 19 лютого 2021 08:48 Прочитано 62 разів

Іпотеку на житло під 7% можуть отримати всі українці

Автор

Іпотеку під 7% можуть отримати всі українці.Раніше іпотеку надавали людям, які перебували на квартирному обліку, молодим сім'ям, переселенцям, бюджетникам, медикам і вченим. Наразі всі вимоги скасовані. Але однією з головних вимог отримання іпотеки, це відсутність у власності житла площею понад 50 квадратних метрів на одного. А також однією з умов являється зарплата позичальника який повинен бути не більше десяти середніх зарплат в місті, де він планує придбати житло.
З ініціативи Глави держави уряд затвердив постанову про доступну іпотеку в межах 7% річних. Глава держави неодноразово наголошував на важливості зменшення відсотка за кредитами на придбання житла. З минулої осені низка банків почала надавати іпотеку під 10%, але Президент поставив завдання знизити відсоткову ставку до 7%.

«Доступна іпотека була серед важливих пунктів моєї передвиборчої програми. Крім того, це черговий крок України в напрямку цивілізованого світу та забезпечення достойного життя наших громадян», – зауважив Володимир Зеленський.

За словами прем'єр-міністра Дениса Шмигаль, програма повинна запрацювати з 1 березня 2021 року.

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 62 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту