Погода: 1°C

Четвер, 18 лютого 2021 09:28 Прочитано 64 разів

Коцюбинська селищна рада повернула громаді місцевий ринок

Автор

Коцюбинська селищна рада домоглася розірвати договір з орендарем місцевого ринку. Як повідомив селищний голова Сергій Даніш, тривале протистояння в судах закінчилося на користь громади. Ділянку ринка на вулиці Щаслива у Коцюбинському вже 10 років орендувало місцеве приватне підприємство. За договором мало орендувати ще 39 років. Згідно з умовами договору підприємець мав привести до ладу територію базару – облаштувати належні торгові місця, підходи до них. Але умови договору не були виконані. Після чергового звернення з приводу облаштування ринку яке було проігноровано, відбулося звернення до суду щодо розірвання договору оренди. Судові тяганини й апеляції почалися з весни минулого року. У результаті Господарський суд Київської області, Північний апеляційний господарський суд, і Касаційний господарський суд підтримали вимоги.

Як зазначив Даніш на своїй сторінці: "Тепер ми маємо можливість облаштувати територію ринку силами селищної ради. Плануємо з приходом весни почати роботу й обладнати там комфортні торгові ряди. Сподіваюся, всі депутати Коцюбинської селищної ради підтримають таку ініціативу".

BLOG COMMENTS POWERED BY DISQUS
Прочитано 64 разів

Відповідальність за правдивість інформації, реклами, коментарів несуть автори та рекламодавці. 

Авторське право (с): При використанні будь-яких матеріалів з сайту, посилання на "Портал Ірпеня" ОБОВ'ЯЗКОВА! 

 

Думка авторів публікації може не збігатися з думкою редакції.

Засновник, головний редактор: Хафізов К.Є. Реєстраційне свідоцтво КВ 22170-12070ПР

Інформаційний портал

Це проєкт свідомої та сучасної журналістики, платформа для громадських діячів, політиків, активістів та інших людей,  зацікавлених в розвитку своїх міст та селищ. 

Кожне місто - окремий автономний розділ сайту, з власним редактором, лідерами думок та навіть інформаційною політикою. Але єднає кожну новину з ідеєю проєкту, що новини повинні бути об'єктивними, без фейкового присмаку. 

На кожну новину можна подати скаргу, або під'єднати до проєкту "нове місто". 

Всі новини автоматично публікуються на різних сторінках у ФБ спеціальними роботами, та поширюються по місцевим групам. Проєкт максимально роботизований та сучасний! 


На початок сайту